ZAMÓWIENIA

Firma Tooni specjalizuje się w produkcji odzieży kolarskiej. Cieszymy się, że to właśnie nam zaufałeś. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które mają pomóc wam w spełnianiu waszych pasji. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, dla których jazda na rowerze i uprawianie sportu jest przyjemnością i dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu.

Krok 1. Złożenie zamówienia

  1. Proszę wysłać e-mail na adres contact@toonisportswear.com z zamówieniem.
  2. Proszę podać dane osoby, z którą będziemy się kontaktować (imię i nazwisko, numer telefonu).

Krok 2. Opracowanie projektu graficznego

Indywidualne wytyczne (np. kolorystyka, wzory, logo klubu, firmy itp.) niezbędne do wykonania graficznego projektu prosimy przesłać na adres contact@toonisportswear.com Projekt graficzny zostanie wysłany do zamawiającego w przeciągu 5 dni roboczych w celu zatwierdzenia. Produkcję rozpoczniemy po zatwierdzeniu projektu przez zamawiającego i wpłaceniu zaliczki. W przypadku braku zgody na umieszczenie w projekcie naszego firmowego logotypu „Tooni” zostaną doliczone dodatkowe opłaty w postaci 20 % wartości zamówienia.

Krok 3.

Czas trwania etapu produkcyjnego do 30 dni roboczych. Informację o zakończeniu produkcji prześlemy e-mailem. Produkt zostanie wysłany do zamawiającego po otrzymaniu całkowitej wpłaty.

Formularz zamówienia

Możesz złożyć zamówienie korzystając z poniższego formularza

[contact-form-7 id="113" title="Formularz zamówienia"]